Oferta nasza


Przyszłość energetyki to alternatywne źródła energii. Przedstawiamy propozycję uzyskiwania energii elektrycznej pochodzącej z promieni słonecznych, ponieważ to nic nie kosztuje, a także kształtuje przyjazne, zdrowe środowisko. W niedalekiej przyszłości, koszty tradycyjnej energii będą nieustannie wzrastać. Jest to spowodowane sytuacją polityczną, a także ograniczeniami w jej produkcji. Warto już dziś pomyśleć nad bezpieczeństwem energetycznym swego domu, firmy czy przedsiębiorstwa. Od wielu lat realizujemy inwestycje fotowoltaiczne, których głównym celem jest pozyskiwanie energii z jej naturalnych źródeł promieni słonecznych. Okazuje się, że w naszym klimacie jest to możliwe, a nade wszystko bardzo efektywne. Zajmujemy się projektowaniem, budowaniem oraz monitorowaniem farm fotowoltaicznych oraz mikroinstalacji. Spełniamy wymagania, jakie program PROSUMENT (dotacje do mikroinstalacji) stawia firmom montażowym. Do montażu instalacji fotowoltaicznych używamy tylko najlepszych paneli fotowoltaicznych, pochodzących ze sprawdzonych firm, co gwarantuje, bezawaryjną i długoletnią pracę instalacji.


Projektowanie podstawą każdej realizacji

Wszystko musi mieć swoje źródło i mocne podstawy. Każdą budowę instalacji fotowoltaicznych w naszej firmie poprzedza profesjonalny projekt. Zespół specjalistów pracuje nad stworzeniem optymalnej bazy technologicznej, dzięki któremu będzie możliwe rozpoczęcie realizacji projektu w sposób rzeczywisty. Projektowanie jest zatem najistotniejszym etapem realizacji zadania, któremu podejmujemy się z ogromną odpowiedzialnością, rozwagą oraz profesjonalizmem. Przygotowujemy projekty realizacji w postaci wizualizacji 3d, które dają nam obraz rzeczywistego wyglądu farmy lub mikroinstalacji. Każdą instalację fotowoltaiczną prezentujemy w technologii 3D za pomocą programu PV SOL.

Formalności oraz budowa

Przed wdrożeniem gotowego projektu, należy dopełnić wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę, instalację itp. Wykonujemy konieczne badania topograficzne oraz genologiczne. Dzięki temu możliwe jest bardzo dokładne dostosowanie elementów montażowych do wymagań gleby oraz ukształtowania terenu. Będzie to potem miało wielki wpływ na funkcjonalność konstrukcji. Prowadzimy nieustanny i fachowy nadzór nad całą inwestycją, a także dokonujemy niezbędnych przyłączeń do sieci.

Monitoring i serwis

Wraz z finalizacją inwestycji pozostajemy odpowiedzialni za jej funkcjonalność, wydajność oraz wymierne korzyści działania. Systemy fotowoltaiczne wymagają nieustannego monitorowania przepustowości energetycznej, ich możliwości oraz pojawienia się ewentualnych usterek. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu stosowanemu przez naszą firmę, możemy śledzić wydajność elektrowni, starając się bezpośrednio wpływać na jej efektywność. Naszym klientom przedstawiamy szczegółowy raport dotyczący działania farm oraz mikroinstalacji. Ponadto roztaczamy całodobowy serwis nad inwestycją, a w przypadku zaistniałych usterek, jesteśmy w stanie natychmiast je usunąć. Żaden klient nie zostanie pozostawiony samemu sobie z technologią, która wymaga specjalistycznej wiedzy w zakresie jej obsługi i prawidłowego działania.

Bieżące dokonywanie symulacji uzysków z instalacji

Nasi specjaliści dysponują zaawansowanym oprogramowaniem, które umożliwia wyliczenie miarodajnych uzysków z każdej instalacji fotowoltaicznej. Nasz kraj charakteryzuje się zróżnicowanym poziomem nasłonecznienia, co mamy na uwadze dokonując symulacji. Przy uwzględnieniu wszelkich istotnych danych, otrzymujemy bardzo realne wyliczenia. Projektujemy instalacje fotowoltaiczne wykorzystując maksimum ich możliwości.

Największa baza konfiguracji inwerterów (falowników)

Sercem każdej instalacji fotowoltaicznej jest inwerter. Odpowiedni dobór falownika to podstawa udanej inwestycji. Uzyskanie jak największej mocy uzależnione jest od inwertera. Mamy dostęp do szerokiej bazy inwerterów z danymi dotyczącymi ich możliwości konfiguracyjnych. Począwszy od firm, takich jak Fronius, SMA, KACO, do mniej znanych marek.

Aktualności przegląd


 

Skorzystaj z 40% dopłaty do instalacji fotowoltaicznej. O szczegóły zapytaj naszych konsultantów.